Hotel Vistula to wyjątkowe miejsce, gdzie możesz zorganizować swoje wesele w niezapomnianych okolicznościach. Nasz hotel położony jest nad Wisłą i oferuje piękne widoki na Kraków, co czyni go idealnym miejscem na ten wyjątkowy dzień.

Nasz zespół specjalizuje się w organizacji wesel i zapewnia pełną obsługę, aby zagwarantować, że Twój dzień będzie niezapomniany. Nasza sala bankietowa jest elegancka i wyposażona we wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować niezapomnianą uroczystość.

Niezależnie od tego, czy planujesz wesele w stylu tradycyjnym czy nowoczesnym, nasz zespół pomoże Ci w dostosowaniu dekoracji i menu do Twoich wymagań. Nasi kucharze przygotują dla Ciebie i Twoich gości pyszne dania, a nasz barman zaproponuje specjalne drinki na tę okazję.

Zapewniamy, że Twój wyjątkowy dzień będzie pełen radości i wspaniałych wspomnień, które pozostaną z Tobą na zawsze. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować nasze usługi na swoje wesele. Hotel Vistula jest miejscem, w którym możesz cieszyć się niezapomnianym dniem pełnym miłości i radości.

Hotel usytuowany jest w okolicy Salwatora w pobliżu Starego Miasta i jako jedyny w Krakowie dysponuje własną przystanią wodną.
Każde wesele traktujemy indywidualnie i staramy się aby ten ważny dzień był wyjątkowy.

Obsługujemy:
– Kameralne przyjęcia weselne
– Wesela do 100 os w Sali bankietowej
– Przyjęcia typu Garden Party w dużym ogrodzie
– Wesela połączone z biesiadą grillową na tarasie

Do dyspozycji gości:
Klimatyzowana sala bankietowa o powierzchni 160 m², taras widokowy na Wisłę, duży ogród, letni ogródek hotelowy, przystań wodna, parking dla gości, miejsca noclegowe.

To co nas wyróżnia od innych to możliwość przypłynięcia do nas Młodej Pary wraz z Gośćmi weselnymi statkiem lub gondolami, co stanowi dodatkową atrakcję.

W ramach naszej oferty weselnej zapewniamy Państwu:
– Kompleksową obsługę (kucharze, kelnerzy, barmani, serwis sprzątający)
– Przywitanie Młodej Pary „Chlebem i Solą”
– Na miły początek -wino musujące dla Gości
– Profesjonalną obsługę kelnerską
– Doskonałą kuchnię polską i europejską
– Menu wegetariańskie i inne opcje żywieniowe na życzenie
– Dekorację (świeże kwiaty, świece, serwetki, tiule, bieżniki itp.)
– Bezpłatny parking dla Gości weselnych
– Rabat na nocleg dla Gości weselnych
– Przylegający do sali  balowej taras z widokiem na Wisłę

Dodatkowo można zamówić:
– Tort weselny
– Fontanna czekoladowa
– Bufet grillowy w ogrodzie lub na tarasie

Ofertę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta zgodnie z jego życzeniami.

* * * 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty pod adresem e-mail: marketing@hotelvistula.pl

* * * 

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie  w naszym hotelu w celu obejrzenia sali i omówienia szczegółów przyjęcia weselnego. 

 

Dział obsługi Imprez i Konferencji:  
tel.: +48 798 959 122
tel.: +48 12 429 93 75